Uměleckoprůmyslové muzeum

  • 200
  • Art & Design
AV Technology
Wheelchair Access
Wi-fi

Mimořádné místo, mimořádný zážitek

Nově zrekonstruovaná budova Uměleckoprůmyslového muzea v centru Brna rozhodně nezapadne! Hned při vstupu se postará o úchvatný první dojem dvorana s Démonem růstu od známého umělce Krištofa Kintery. 

V renesanční dvoraně uspořádáte přednášku, koncert nebo společenský večer pro 150 lidí (120 při divadelním uspořádání). V přízemí se nachází další vzdušný prostor pod lávkami, který pojme také 120-150 hostů. Odpočinkovou zónu Respirium využijte pro komornější akce, třeba pro workshop nebo menší teambuilding. 

Dále je k dispozici přednáškový sál s elevací vybavený technikou. V jeho hledišti se usadí maximálně 110 lidí. Pro menší skupiny do 30 osob je komfortnější malý multimediální prostor.

Opravdovou lahůdkou je kavárna s jedinečným robotickým baristou, který vám na přání do mléčné pěny vykouzlí i váš portrét.  Využijte ho k ozvláštnění vašeho eventu, jeho velkou výhodou je, že se nikdy neunaví! 

V teplejších měsících se vydejte na terasu. Nasvícený obří  “Mrak” od Marka Štěpána navodí unikátní atmosféru a ještě vás ochrání před rozmary opravdových mračen. 

Kapacity

Prostory Theatre icon Classroom icon U-shape icon Banquet icon Reception icon
Renesanční dvorana 120 150
Prostor pod lávkami 150
Respirium 30
Přednáškový sál 110
Multimediální sál 30
Nádvoří 200